O Nas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Chrobrego” Elżbieta Stachura

 

obecny jest na rynku usług medycznych od 2002 roku.Gabinety usytuowane są na parterze budynku, przy ulicy Chrobrego 54 lokal 6, dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych, z podjazdem umożliwiającym dotarcie do nas pacjentom na wózkach.

Wszystkie wykorzystywane przez nas aparaty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Oferujemy krótki czas oczekiwania na zabiegi w gabinecie rehabilitacji i z dojazdem do pacjenta.

Naszym celem strategicznym jest świadczenie usług na najwyższym poziomie i w taki sposób, aby pacjenci chcieli ponownie korzystać z naszych usług, postrzegając nas jako solidnego świadczeniodawcę, którego nazwa będzie dla Nich gwarancją jakości. Zadowolenie pacjentów oraz Ich pozytywna ocena są podstawą naszego działania i wyznaczają nam kierunki działań doskonalących.

Wykorzystując urządzenia wysokiej jakości zapewniamy profesjonalną opiekę zdrowotną. Dążąc do zadowolenia naszych pacjentów gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta przy jednoczesnym poszanowaniu prawa do intymności podczas wykonywania zabiegów.

Realizujemy świadczenia w następujących zakresach:

  1. PIELĘGNIARSKA OPIEKA DŁUGOTERMINOWA DOMOWA – NFZ I ODPŁATNIE
  2. HOSPICJUM  DOMOWE - NFZ
  3. GABINET REHABILITACJI - ODPŁATNIE
  4. REHABILITACJA W DOMU PACJENTA - ODPŁATNIE
  5. WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO - ODPŁATNIE

 

Polityka zdrowotna

 Polityka zdrowotna