Rehabilitacja

Zabiegi wykonuje magister fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem. W swojej pracy wykorzystuje takie metody jak: terapia manualna wg dr Ackermanna, terapia powięziowa, kinesiotaping.

Wykonujemy takie zabiegi.
 

Elektrolecznictwo

Dziedzina fizykoterapii zajmująca się leczeniem objawowym schorzeń m.in. układu ruchu i neurologicznych za pomocą różnego rodzaju prądów , w którym wykorzystuje się do leczenia prąd stały, modulowane prądy średniej częstotliwości oraz prądy impulsowe małej i średniej częstotliwości.

Krioterapia

Wykorzystywana jest głównie w leczeniu schorzeń narządu ruchu min. RZS (reumatoidalnego zapalenia stawów) oraz chorób zwyrodnieniowych stawów. Zastosowanie terapii zimnem likwiduje obrzęki i uelastycznia mięśnie, co bardzo ułatwia rehabilitację. 

Światłolecznictwo

Światłolecznictwo jest działem fizykoterapii, w którym wykorzystuje się promieniowanie widzialne, podczerwone i nadfioletowe, emitowane przez różne źródła.

Ultradźwięki

Wytwarzane są przez specjalną głowicę i przekazywane tkankom.

Masaże

Masaż leczniczy, Masaż limfatyczny ręczny, Masaż wirowy kończyn

Kinezyterapia

Czyli ćwiczenia

Laseroterapia

Jest to metoda polegająca na aplikowaniu na chore miejsca wiązki światła laserowego o odpowiedniej mocy i długości fali. Laser wykorzystuje się do biostymulacji, normalizacji i regeneracji błon komórkowych tkanki kostnej i tkanek miękkich. Pobudza organizm do przyspieszenia gojenia ran. 

Kinesiotaping

Kinesiology Taping to opracowana w Japonii metoda terapii polegająca na szczególnym oklejaniu mięśni plastrami o specjalnej strukturze.

Hydroterapia

Masaż Wirowy Kończyn Dolnych i Górnych